TERMINY WARSZTATÓW

Poniżej pakiety przedstawiające ceny warsztatów

Ceny zależne są od terminu zgłoszenia się, dlatego zalecamy nie zwlekać z decyzją.

Poziom 1

1555

Męski Warsztat

1 - 4 grudnia 2022

Międzybrodzie Żywieckie

Ośrodek „OW Niagara”

nocleg + wyżywienie

 

Poziom 2

1800

Męski Warsztat

26 – 29 stycznia 2023

inf. wkrótce

inf. wkrótce

nocleg + wyżywienie

 

Poziom 3

1800 

Męski Warsztat

inf. wkrótce

inf. wkrótce

inf. wkrótce

nocleg + wyżywienie

 

POZIOMY WARSZTATÓW

Poniżej opisy poszczególnych poziomów warsztatów

MĘSKI WARSZTAT:

Kobiece i męskie warsztaty odbywają się w tym samym miejscu i czasie, chociaż obie grupy pracują oddzielnie według własnego programu. Tak więc zapraszamy kobiety, mężczyzn oraz pary.

początek: 1 grudnia 2022 (czwartek) ok. godz. 18:00,
zakończenie: 4 grudnia 2022 (niedziela) ok godz. 15:00
miejsce: Ośrodek „OW Niagara” Międzybrodzie Żywieckie k. Bielska Białej, https://owniagara.pl/

Opłaty za  męski i kobiecy warsztat od osoby: 1455 zł. (cena promocyjna do 15 września 2022, potem cena wynosi 1555 zł., następnie od 1 listopada cena będzie wynosić 1700 zł.) + koszty wyżywienia i noclegu.

ZNIŻKI DLA OSÓB Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI !! ! Jeśli zgłaszasz się na warsztaty z partnerką jest dodatkowa zniżka 100 zł. od osoby za warsztat. Dodatkowo mamy promocję dla mężczyzn, jeśli zgłosisz się już teraz na poziom 2 męskiego warsztatu (normalnie cena warsztatu wynosi 1800 PLN), wówczas otrzymujesz dodatkową zniżkę w wysokości 300 zł. za oba warsztaty.

Opłata za pobyt i wyżywienie rozliczane są oddzielnie. Całkowity koszt wynosi 150 zł/doba/osoba, czyli za cały pobyt 450 zł. + opłąta miejscowa w wysokości 2 zł./osobodzień na rzecz gmniy Czernichów pobierana na miejscu.  Są 3 posiłki dziennie a noclegi są w pokojach 2 osobowych (jest możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dopłatą 40 zł./doba) i – śpimy 3 noce.
Aby zarezerwowć sobie pobyt z  wyżywieniem należy wpłacić zadatek w wysokości 100 zł. na konto PHU OW „NIAGARA” Banku Spółdzielczego: 82 8453 0002 0015 5641 3000 0010 . W tytule należy wpisać imię i nazwisko danej osoby z dopiskiem „warsztaty 01–04.12.2022r”.

Rezerwacją miejsca na męski warsztat jest wpłata zadatku 500 zł. na konto organizatora, wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się.  Konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak

Ważna informacja:
W przypadku gdy chcesz odstąpić od umowy, czyli zrezygnować z uczestnictwa w warsztacie, możesz to zrobić do 30 dni przed jego rozpoczęciem bezkosztowo. Po tym terminie rezygnacja z uczestnictwa w warsztacie wiąże się z koniecznością zapłaty odstępnego. Na odstępne zaliczona zostanie wpłacona rata- rezerwacja wraz z płatnością za warsztaty.

Ilość miejsc ograniczona.
Książka: „Żelazny Jan” – Robert Bly jest zalecaną lekturą przed warsztatem!
Masz pytania co do warsztatu? Z chęcią na nie odpowiemy:Janusz – tel. 601415347, email: januszpietrzak2@gmail.com

Męski warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego na polski!

CELE WARSZTATU:


Na tym warsztacie odnajdziesz swoje miejsce w świecie jako mężczyzna. Bez względu na to czy jesteś synem, ojcem, bratem czy dziadkiem zostaniesz przeprowadzony przez proces inicjacji wspierany przez męską energię innych uczestników. Oczyścisz swoje relacje z innymi członkami swojej rodziny oraz bardziej zrozumiesz siebie. Poznasz prawdziwą energię męską i zdziwisz się jak bardzo inna jest od tej, którą promują bohaterowie telewizji akcji i inni polityczni macho. Zrozumiesz jaki skarb w sobie posiadasz, dopiero gdy go odkryjesz i zaczniesz używać.

Ojciec to osoba, która zapewnia byt rodzinie, ale żeby to zrobić częściej go w domu nie ma niż jest. W naszych czasach coraz bardziej powszechne jest, że ojciec, np. po rozwodzie, nie mieszka z synem.  Ma to ogromny wpływ na każdego członka rodziny. Dla dorastającego chłopca nieobecny albo odsunięty ojciec to jeden z głównych powodów, dla których w późniejszym życiu nie będzie potrafił zidentyfikować się z innymi mężczyznami psychicznie, biologicznie czy społecznie.

Rytuał inicjacji chłopców był przeprowadzany przez tysiące lat przez naszych przodków (w Polsce jego elementem były postrzyżyny). Zapis tych rytuałów inicjacyjnych w dalszym ciągu płynie w naszej krwi i przechowywany jest w DNA, które przecież odziedziczyliśmy po części od naszych męskich przodków. Współczesna cywilizacja nie daje miejsca takim czynnościom. Dla systemów politycznych najlepiej byłoby gdybyśmy byli bezpłciowi, ulegli i zawsze dali się zastraszyć. Dla systemów ekonomicznych też nie ważne jest czy mamy swoją tożsamość, bylebyśmy brali kredyty i kupowali stosy rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Kobiety chcą czułych, wrażliwych i delikatnych mężczyzn, a gdy już ich dostaną, po jakimś czasie okazuje się, ze coś jest nie tak i domagają się silnych, walecznych facetów z dłońmi drwala, a nie pianisty. W wyniku tego pomieszania mężczyźni często zamiast dojrzewać wybierają pozostanie dużym chłopcem.

Chłopiec, którego ojciec nie przeprowadził przez proces inicjacji, nie rozwija w sobie swoich prawdziwych męskich cech, a jedynie z desperacji wypacza to, co udało mu się podpatrzeć w telewizji lub przez brak swojej godności, używa przemocy i brutalności. Często jest też tak, że po odejściu lub zdystansowaniu się ojca, role wychowawcze przejmuje matka. Jej opieka i miłość są trudne do zastąpienia w wieku dziecięcym, ale już począwszy od młodzieńczości, matki nie są w stanie przekazać synowi tego, co będzie mu potrzebne do szczęśliwego życia w przyszłości. Syn wychowywany przez matkę przejmie jej żeńską energię, która, jeśli nie jest zintegrowana i pozbawiona ekwiwalentu męskiego, będzie skutkowała manipulacjami, brutalnością, podatnością na depresje i wieczną niedojrzałością.

Kluczowe jest też to, że najczęściej ojciec, który nie otrzymał męskiej wiedzy i wprowadzenia w dorosłe życie od swojego ojca, nie będzie w stanie przyuczyć do dorosłości swoich synów. O jakości liści drzewa w dużej mierze decydują bowiem korzenie, a naprawdę niewielu z nas miało tyle szczęścia, aby otrzymać prawdziwą ojcowską miłość, inicjację i błogosławieństwo na dorosłe życie. Pierwsze problemy wynikające z braku właściwej relacji z ojcem pojawiają się już po ukończeniu dwudziestego roku życia. To wtedy najczęściej odzywa się ukryta potrzeba inicjacji, a z powodu jej braku młodzi mężczyźni zaczynają popełniać błędy, maskować jej brak pracoholizmem, nałogami czy tkwieniem w nieudanych związkach. Swój szczytowy punkt osiągają między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Jeśli nie zostaną uzdrowione zawczasu, będą nabrzmiewać i kłaść się cieniem na całe późniejsze życie włączając w to zgorzkniałą starość.

PLAN WARSZTATU:


Dzień 1
  – Zapoznajemy się ze sobą i zasadami warsztatu. Relaksujemy się przy muzyce i zaczynamy podróż do wewnątrz.

Dzień 2
 – Odpuszczamy sobie nasze obecne, dorosłe życie. Badamy naszą relację z ojcem. Przeżywamy ponownie dzieciństwo i przywracamy nasze wspomnienia z tamtego okresu. Słuchamy doświadczeń, którymi dzielą się inni uczestnicy.

Dzień 3
 – Pracujemy nad odpowiedzialnością i tożsamością. Każdy uczestnik wybiera męskie cechy, na których rozwijaniu chce się skupić. Wieczorem przeprowadzamy rytuał inicjacyjny. Nie ma on nic wspólnego z seksualnością, dotyczy natomiast uczuciowości i fizyczności dorosłego mężczyzny. Jest to wprowadzenie chłopca w świat mężczyzn.

Dzień 4
 – Medytujemy według męskiej ścieżki. Uczymy się poczuć naszą siłę wewnątrz bez konieczności używania jej na otoczeniu. Dokonujemy praktycznego zobowiązania na życie i w ten sposób potwierdzamy swoją nową, męską tożsamość.

ZAPISZ SIĘ

Męski warsztat poziom 2 prowadzony przez Toma de Wintera jest zaprojektowany jako kontynuacja intensywnego warsztatu męskiej energii, poziom 1: “Bądź Autentyczny”. Podczas czterech wspólnie spędzonych dni, pogłębimy naszą świadomość i wiedzę na temat własnej męskości i relacji ze światem zewnętrznym. Będziemy pracować wspólnie w otwartej, bezpiecznej i pewnej przestrzeni i atmosferze. Będziesz pod opieką zaufanego zespołu ludzi, którzy przeszli szkolenie pod kątem wsparcia uczestników warsztatu na poziomie zaawansowanym. Nasze wsparcie nie kończy się na warsztacie. Będzie trwać…

Aby uczestniczyć w poziomie 2 trzeba najpierw ukończyć poziom 1.


początek: 26 stycznia  
zakończenie: 29 stycznia
miejsce: podamy wkrótce
opłaty: 1800 zł. za warsztat + koszty wyżywienia i noclegu. 

PROGRAM WARSZTATU:

Pierwszy dzień (czwartek wieczorem) – skan Twojej męskiej rzeczywistości.
Sprawdzimy jaka jest Twoja rzeczywista sytuacja w odniesieniu do własnej męskości, co powstrzymuje cię od bycia mężczyzną, jaki wpływ mieli na to rodzice, praca, religia, środowisko społeczne itd. Czy zrealizowałeś swoje osobiste zobowiązanie z pierwszego poziomu warsztatu? Jeżeli z jakichś względów się to nie udało, jakie są tego powody? Czy brak realizacji postanowień jest wzorem powtarzającym się w twoim życiu? Porozmawiamy o tym czy i jak zmieniły się po pierwszym warsztacie twoje męsko-damskie sprawy. Wymienimy doświadczenia z dawania i brania jako mężczyzna. 😀 Będziemy ćwiczyć komunikację w codziennym życiu z poziomu umysłu, serca i swojej męskiej energii.

Drugi dzień (piątek) – Twój wewnętrzny świat.
Zajęcia będą ukierunkowane na to aby stać się bardziej świadomym swojego wewnętrznego męskiego świata.
Aby być w bliskim kontakcie fizycznym z samym sobą i innymi osobami. Będziemy odkrywać twoją misję i zgodnie z męskim archetypem jakim żyjesz i czy takie jest twoje rzeczywiste pragnienie. Dowiemy się jak żyć z własnym wewnętrznym agresorem i jak wykorzystać w sposób pozytywny jego energię. Często tłumimy własnego agresora, a jest to przecież potężna energia będąca źródłem naszego życia. Sprawdzimy również czym jest nasza siła fizyczna i pozwolimy jej zaistnieć. Dowiemy się czy żyjemy zgodnie z przykładem męskości własnego ojca.

Trzeci dzień (sobota) – Twój świat w odbiciu codziennej rzeczywistości.
Zajmiemy się sposobem komunikowania się twojego własnego świata ze światem zewnętrznym. Porozmawiamy o twoim życiu i poziomie emocjonalnym w odniesieniu do twojego wewnętrznego agresora. Dowiemy się jak przezwyciężyć strach przed życiem swoją męskością. Będzie również ćwiczenie z NLP w nawiązaniu do twojej męskości.

Czwarty dzień (niedziela) – mantra do Twojej męskości i żeńskiego pierwiastka.
Wymienimy się doświadczeniami z przebiegu warsztatu. Porozmawiamy o tym czego się nauczyłeś od innych uczestników i co z tego może być wykorzystane w twoim życiu. Zastanowimy się jakie wybory stoją przed tobą jeśli chcesz żyć pełnią życia, w kontekście tego jak wygląda sytuacja w której żyjesz teraz.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie


MIEJSCE: podamy wkrótce 

Rezerwacją miejsca jest wpłata zadatku 600 zł. na konto organizatora. Konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz ​Pietrzak.

Ważna informacja:
W przypadku gdy chcesz odstąpić od umowy, czyli zrezygnować z uczestnictwa w warsztacie, możesz to zrobić do 30 dni przed jego rozpoczęciem bezkosztowo. Po tym terminie rezygnacja z uczestnictwa w warsztacie wiąże się z koniecznością zapłaty odstępnego. Na odstępne zaliczona zostanie wpłacona rata- rezerwacja wraz z płatnością za warsztaty.
ZAPISZ SIĘ

Męski warsztat poziom 3 – “Życie fizyczne ducha sprawia, że jest prawdziwy”, prowadzony przez Toma de Wintera jest kontynuacją intensywnego męskiego warsztatu na poziomie pierwszym i drugim.

Podczas czterech wspólnie spędzonych dni, pogłębimy Waszą świadomość i wiedzę na temat wymiaru duchowego ludzkiej istoty i jego relacji ze światem zewnętrznym. Przed rozpoczęciem, zaczniemy od krótkiego przypomnienia najistotniejszych elementów z poziomu 1 i 2. Jesteście już po nich świadomi swojego męskiego i żeńskiego zachowania (yin i yang); korzystania ze swojego agresora w połączeniu z sercem, budowania energii seksualnej, radzenia sobie z agresją, lękami i ograniczeniami. Teraz nauczymy Was jak świadomie żyć własnym ciałem duchowym. Aby się rozwijać, niezbędne jest kształtowanie własnego wymiaru duchowego i utrzymywanie go w czystości (przejrzystości). To jest główny temat i cel trzeciego poziomu warsztatu.

Duchowość opiera się na Świętej Geometrii i jest częścią wszystkiego, co istnieje we wszechświecie. Będziemy więc pracować nad poczuciem własnej duszy, jej misją i realizacją celu w świecie fizycznym, poczuciem swojej właściwej drogi i podążaniem nią oraz pełną realizacją w Waszym życiu Waszej unikalnej istoty.

Podczas warsztatu zostaną poruszone między innymi takie tematy:

–  Wpływ duchowości na życie człowieka.
–  Czym jest intuicja i jak z niej korzystać?
–  Lokalizacja, funkcje, świadomość i aktywacja czakr.
–  Połączenie się na poziomie czakr z drugą istotą.
–  Poczucie swojej duszy na poziomie fizycznym.
–  Nawiązywanie kontaktu na poziomie duszy z inną istotą.
–  Jak uziemić swoją duszę?
–  Trzy poziomy duszy.
–  Ciało świetliste duszy.
–  Powiększanie jakości duszy poprzez liczbę osiem, nieskończoność.
–  Utrzymanie aktywnego pola energetycznego wokół ciała i jego programowanie.
–  Psychiczna egzystencja człowieka i jakie są skutki myśli dla zdrowia i w biznesie?

Aby uczestniczyć w poziomie 3 trzeba najpierw ukończyć poziom 1 i 2.


Zakwaterowanie oraz wyżywienie:


Miejsce


Rezerwacją miejsca jest wpłata zadatku 600 zł. na konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak. 
Gdyby warsztat nie mógł się odbyć z powodu Covid przedpłata zostanie zwrócona lub przechodzi na kolejną edycję. 

Ważna informacja:
W przypadku gdy chcesz odstąpić od umowy, czyli zrezygnować z uczestnictwa w warsztacie, możesz to zrobić do 30 dni przed jego rozpoczęciem bezkosztowo. Po tym terminie rezygnacja z uczestnictwa w warsztacie wiąże się z koniecznością zapłaty odstępnego. Na odstępne zaliczona zostanie wpłacona rata- rezerwacja wraz z płatnością za warsztaty.

ZAPISZ SIĘ

WPROWADZENIE DO MĘSKIEGO WARSZTATU
WARSZTAT ONLINE 
prowadzi Tom de Winter

Termin podamy wkrótce!    

Program warsztatu online:
Co czyni mnie mężczyzną?
Jakie wybory mam jako mężczyzna?
Jak mogę sobie zaufać?
Męska seksualność oczami kobiety.
Dlaczego relacje z ojcem są ważne?
Moja podróż przez moją męskość.
Jaki wpływ miała moja mama na moją męskość?
Pytania i odpowiedzi. (Proszę o przygotowanie pytań do Toma)

początek:
zakończenie:
miejsce: Platforma do spotkań online ZOOM. Link zostane wsyałąny po zgłoszeniu i dokonaniu opłaty za warsztat.

opłaty: Rezerwacją miejsca jest wpłąta 135 zł. na konto organizatora.  
Konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak
Zapisy u organizatora: januszpietrzak2@gmail.com, tel. 601415347

ZAPISZ SIĘ

Kobiece i męskie warsztaty odbywają się w tym samym miejscu i czasie, chociaż obie grupy pracują oddzielnie według własnego programu. Tak więc zapraszamy kobiety, mężczyzn oraz pary.

Opłaty za  męski i kobiecy warsztat od osoby: 1455zł. (cena promocyjna do 15 września 2022, potem cena wynosi 1555 zł., następnie od 1 listopada cena będzie wynosić 1700zł.) + koszty wyżywienia i noclegu.

KOBIECY WARSZTAT:

Prowadzi - Fraya Wolna

KOBIETA MULTI !O! RGAZMICZNA Akademia Sztuki Kochania WARSZTATY REZERWACJA:
https://freyawolna.pl/produkt/kobieta-multi-o-rgazmiczna-akademia-sztuki-kochania-warsztaty-rezerwacja/

KOBIETA MULTI !O! RGAZMICZNA Akademia Sztuki Kochania WARSZTATY:
https://freyawolna.pl/produkt/kobieta-multi-o-rgazmiczna-akademia-sztuki-kochania-warsztaty/

KOBIETA MULTI !O! RGAZMICZNA Akademia Sztuki Kochania PAKIET OLNLINE I WARSZTATY: https://freyawolna.pl/produkt/kobieta-multi-o-rgazmiczna-akademia-sztuki-kochania-pakiet-online-i-warsztaty/

KOBIETA MULTI !O! RGAZMICZNA Akademia Sztuki Kochania ONLINE:
https://freyawolna.pl/produkt/kobieta-multi-o-rgazmiczna-online/

KOBIETA MULTI!O!RGAZMICZNA Wspaniała Kobieto, CZY JESTEŚ GOTOWA !?


 - Czy jesteś gotowa na bardziej O!rgazmiczny, satysfakcjonujący seks?
 - Czy jesteś gotowa dać sobie pozwolenie na odkrywanie swojej zmysłowości?
 - Czy jesteś gotowa cieszyć się głębszą intymnością w swoich związkach?
 - Czy jesteś gotowa na przyjęcie swojej seksualności w zdrowy i zabawny sposób?

Jeśli odpowiedziałaś „tak” chociaż na jedno z tych pytań, jesteś w dobrym miejscu!


Twoje ciało jest wspaniałym instrumentem…. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się na nim grać. Pokażę ci jak.


Spełnione życie seksualne to twoje prawo twój naturalny dar jako istoty ludzkiej. Bez względu czy masz lat dwadzieścia, czterdzieści lub więcej niż sześćdziesiąt, zawsze możesz i powinnaś cieszyć się ekscytującym i satysfakcjonującym życiem seksualnym i mieć tyle O!rgazmów, ile tylko chcesz! Moją  misją jest wspieranie Cię w podróży odkrywania Twojej O!rgazmicznej natury.

Seks w ogóle, a O!rgazm w szczególności, są naturalne, radosne i przyjemne i bardzo dobre dla twojego zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Twoja zmysłowa natura, swobodnie wyrażona, może pozwolić ci żyć z pasją, wyrażać się bardziej swobodnie i całym sercem cieszyć się z życia.

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks solo, kochasz się z ukochaną/ukochanym, czy randkujesz, masz prawo cieszyć się swoim ciałem w najpełniejszy możliwy sposób.

Wyobraź sobie
, że patrząc w lustro widzisz siebie oczami kochanka/ki, który/a czuje tylko miłość i widzi tylko piękno…

Wyobraź sobie
, że Twoje ciało może być portalem do głębokich stanów mistycznego zjednoczenia…

Wyobraź sobie
, promieniejesz spełnieniem, radością i miłości do samej siebie…

Wyobraź sobie
, jak by to było doświadczać swojego ciała jako miejsca kultu, świętej świątyni… A swojej przyjemności – jako modlitwy.

Wyobraź sobie
, jak otwierasz się na swoją dziką naturę, odkrywasz ogień i moc płynące z ziemi, poprzez Twoją yoni, brzuch, serce wypełniając się Mocą i pewnością siebie…

Wyobraź sobie
, że Twoja Seksualna Moc jest Twoją magią i potrafisz ją ukierunkowywać na poprawę swoich relacji, finansów, pracy tworząc życie, o jakim zawsze marzyłaś…

Zapraszam Cię do radosnej i soczystej podróży pełnej odkrywania możliwości energetycznych płynących z przebudzenia energii kobiecości i seksualności w Tobie.

W tej podróży otrzymasz konkretne narzędzia i umiejętności, które wzbogacą twoje życie o :

 - Starożytne praktyki tantryczne, które przebudzą i rozpalą twoją autentyczną kobiecość i seksualną moc
 - Głębokie praktyki uzdrawiania i integracji ciała w celu uwolnienia strachu, wstydu, poczucia winy i traumy, abyś mogła czuć się bezpiecznie w swoim ciele i w związkach, w poczuciu swojej wartości i bezwarunkowej miłości do siebie
 - Potężne praktyki odkrywania przyjemności, byś mogła przeżywać każdy O!rgazm, o jakim możesz zamarzyć
 - Terapeutyczne ćwiczenia transformujące emocje byś mogła uwolnić blokady i przeprogramować swój układ nerwowy, otwierając się na radości, przyjemność, witalność życia
 - Starożytne i współczesne praktyki manifestacji, które pomogą Ci uzdrowić i wzmocnić różnorodne obszary życia, takie jak miłość, relacje, przyjemność, kreatywność, obfitość i pieniądze i wiele innych.

Jedną z głównych rzeczy, które stały się dla mnie jasne przez te lata odkrywania siebie i wspierania innych kobiet, było to, że: Seksualność kobiet jest tajemnicą.

Nie możesz próbować „naprawić”, „uzdrowić” lub „otworzyć” swojej seksualności za pomocą magicznej pigułki. Aby czuć się seksualnie żywą i promienną, potrzeba mieć otwarty umysł, ciało, ducha i serce. Jeśli występuje brak równowagi lub skurczenie w którymkolwiek z tych aspektów twojej istoty, pojawi się to w twojej seksualności.

MultiO!rgazmiczność to sztuka, której można się nauczyć.


Większość z nas zakłada, że ​orgazm to coś, co przychodzi naturalnie, a jeśli tak nie mamy, to coś musi być z nami „nie tak”. Wiem, ja też w to wierzyłem, ale mogę dziś z pełnym przekonaniem powiedzieć, że nic nie może być dalsze od prawdy. Przeszłam długą drogę od nie czucia, bycia samowystarczalną (no, prawie, z pomocą wibratorka ) do płynięcia na multiorgazmiczne fali przez wiele godzin.

Dziś moją misją i pasją jest przeprowadzanie Ciebie i innych kobiet przez tę samą transformację, której doświadczyłam.

PODCZAS WARSZTATU:


 - Rozpoczniesz podróż z powrotem „do domu” twojego ciała, połączyć się z sercem by żyć w harmonii z duszą.
 - Nauczysz się ufać swoim pragnieniom intymnym i cieszyć się nimi, łącząc seks z sercem
 - Nauczysz się szanować swoje granice i odważnie je komunikować bez ranienia innych
 - Nauczysz się sztuki wolnego seksu (slow sex) jak również dzikiej pasji
 - Zrozumiesz w jaki sposób lęk, wstyd, poczucie winy i zranienia i ograniczające przekonania wstrzymują cię przed doświadczaniem pełni i ekstazy w życiu
 - Zapoznasz się ze swoim ciałem i obszarami przyjemności,
 - Poznasz moc dawania i przyjmowania kochającego dotyku
 - Poznasz mechanizmy i psychologię kobiecego O!rgazmu
 - Poznasz psychologię i mechanizmy męskiego O!rgazmu
 - Poznasz sekrety świętej seksualności i połączenia na poziomie duszy z partnerem i całym światem
 - Nauczysz się czerpać nieskończoną radość z seksu z mężczyzną lub bez

Ten warsztat dostarczy ci zrozumienia, że seks i twoje ciało są święte i masz prawo się nimi cieszyć, ile zechcesz, i że możesz także potraktować je jako ścieżkę do spełnionego życia i duchowego przebudzenia.

Warsztat Intensive : Uwolnij swoją Nieposkromioną Moc!  Warsztat Wyjazdowy


Seksualne Ucieleśnienie. Praktyki w kręgu kobiet. Głęboka Praca z energią kobiecości i męskości.  Uzdrawianie uwarunkowań rodowych. Praca z oddechem i ciałem. Otwarcie ciała na przepływ O!rgazmicznej energii. Uwalnianie blokad.  Masaż tantryczny. Przyjmowanie i dawanie przyjemności.  Spotkanie świadomej męskości.

Podczas warsztatu odbędzie się kilka ustrukturyzowanych spotkań z mężczyznami, którzy w tym samym czasie będą odbywali swój Męski Warsztat z Tomem de Winter.

PO CO NAM TAKIE WARSZTATY?


Jesteś kobietą sukcesu. Osiągnęłaś wiele. Masz dobrą pracę, może nawet robisz karierę, może masz partnera lub może poświeciłaś się rodzinie i spełniasz się jako matka i żona. Może jedno i drugie i może masz jeszcze czas na fitness i jogę, lub lekcje mindfulness… Brzmi znajomo? Ile ról musi spełniać dzisiejsza kobieta… A – i jeszcze powinnaś być spełniona seksualnie…

I myślisz pewnie,  że jesteś w tym sama…


Jedną z wielkich wartości tego warsztatu jest odkrycie, że NIE jesteś odosobniona w swojej drodze do przyjemności. Poznasz wiele kobiet, które mają podobnie. I wspólnie znajdziemy drogę do uzdrowienia starych niedziałających wzorców.

ZAPISZ SIĘ

CEREMONIA OJCA 
prowadzi Tom de Winter 
16-20 marca 2023, przyjazd 16/03, odjazd 20/03 
miejsce: na farmie u Toma, w Maierhofen k. Monachium, Niemcy
Koszt 75 Euro za pobyt za 5 dni i organizujecie sobie jedzenie na miejscu, jest dostęp do kuchni.

Chetnych do udziału zapraszam do kontaktu ze mną. Minimalna grupa uczestników aby warszat się odbył to 5 uczestników.  

W Ceremonii Ojca mogą uczestniczyć mężczyźni którzy przeszli poziom 1 męskiego warsztatu. 

zapisy u organizatora: januszpietrzak2@gmail.com, tel. 601415347

ZAPISZ SIĘ

BĄDŹ NA  
BIEŻĄCO

#FormSendSuccess
#FormSendError

NEWSLETTER