Męski warsztat "MĘżczyzna jako istota duchowa" (Poziom 3)

divider-free-img.png

Informacje i Zapisy
Termin i miejsce podamy wkrótce!

zAPISZ SIĘ

Męski warsztat – “Autentyczny mężczyzna jako istota duchowa”, prowadzony przez Toma de Wintera jest kontynuacją męskiego warsztatu “Bąź Autentyczny” (poziom 1) i męskiego warsztatu: Znaleźć swoją idealną kobietę” (poziom 2)

Opłata za warsztat od osoby: 1800 zł. + koszty wyżywienia i noclegu.

Podczas czterech wspólnie spędzonych dni, pogłębimy Waszą świadomość i wiedzę na temat wymiaru duchowego ludzkiej istoty i jego relacji ze światem zewnętrznym. Przed rozpoczęciem, zaczniemy od krótkiego przypomnienia najistotniejszych elementów z poziomu 1 i 2. Jesteście już po nich świadomi swojego męskiego i żeńskiego zachowania (yin i yang); korzystania ze swojego agresora w połączeniu z sercem, budowania energii seksualnej, radzenia sobie z agresją, lękami i ograniczeniami. Teraz nauczymy Was jak świadomie żyć własnym ciałem duchowym. Aby się rozwijać, niezbędne jest kształtowanie własnego wymiaru duchowego i utrzymywanie go w czystości (przejrzystości). To jest główny temat i cel trzeciego poziomu warsztatu.

Duchowość opiera się na Świętej Geometrii i jest częścią wszystkiego, co istnieje we wszechświecie. Będziemy więc pracować nad poczuciem własnej duszy, jej misją i realizacją celu w świecie fizycznym, poczuciem swojej właściwej drogi i podążaniem nią oraz pełną realizacją w Waszym życiu Waszej unikalnej istoty.

Podczas warsztatu zostaną poruszone między innymi takie tematy:

– Wpływ duchowości na życie człowieka.
– Czym jest intuicja i jak z niej korzystać?
– Lokalizacja, funkcje, świadomość i aktywacja czakr.
– Połączenie się na poziomie czakr z drugą istotą.
– Poczucie swojej duszy na poziomie fizycznym.
– Nawiązywanie kontaktu na poziomie duszy z inną istotą.
– Jak uziemić swoją duszę?
– Trzy poziomy duszy.
– Ciało świetliste duszy.
– Powiększanie jakości duszy poprzez liczbę osiem, nieskończoność.
– Utrzymanie aktywnego pola energetycznego wokół ciała i jego programowanie.
– Psychiczna egzystencja człowieka i jakie są skutki myśli dla zdrowia i w biznesie?

Aby uczestniczyć w męskim warsztacie “Autentyczny mężczyzna jako istota duchowa” trzeba najpierw ukończyć Męski Warsztat “Bądź autentyczny” (poziom 1).

Zakwaterowanie oraz wyżywienie:

Miejsce :

Rezerwacją miejsca jest wpłata zadatku 600 zł. na konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak.
Gdyby warsztat nie mógł się odbyć z powodu Covid przedpłata zostanie zwrócona lub przechodzi na kolejną edycję.

Ważna informacja:

W przypadku gdy chcesz odstąpić od umowy, czyli zrezygnować z uczestnictwa w warsztacie, możesz to zrobić do 30 dni przed jego rozpoczęciem bezkosztowo. Po tym terminie rezygnacja z uczestnictwa w warsztacie wiąże się z koniecznością zapłaty odstępnego. Na odstępne zaliczona zostanie wpłacona rata- rezerwacja wraz z płatnością za warsztaty.

divider-free-img.png

Formularz Zgłoszeniowy

MEDYTACJA Z TOMEM DE WINTER

Informacja i medytacja prowadzona przez Toma de Winter w poniedziałek 20 marca około godz. 19:30. 

Medytacja będzie prowadzona na żywo na Facebooku. Jedyne co musisz zrobić jeśli chcesz dołączyć do medytacji to wejdź na profil Toma na Facebooku w poniedziałek około 19:30, tutaj jest link do jego profilu.

Medytacja będzie nagrana i jest możliwość otrzymania nagrania z polskimi napisami dla zainteresowanych.
Koszt: Dobrowolny datek na nr konta: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak

ZGROMADZENIE ONLINE

Bezpłatne zgromadzenie online dla mężczyzn z Tomem de Winter i zespołem MW odbędzie się w poniedziałek 20 marca o godz. 21:00!
Temat spotkania: “Bieżące sprawy”.

Zarezerwuj sobie około 60 min – przygotuj sobie odpowiednie miejsce, byś w spokoju mógł skupić się na rozmowie.

Ważne: Spotkanie będzie tłumaczone z angielskiego na polski!

Zapisy u organizatora:
januszpietrzak2@gmail.com,
tel. 601 415 347

INDYWIDUALNE SESJE Z TOMEM

Opłata: 350 zł bez tłumaczenia (sesja może być po holendersku, angielsku, niemiecku), 450 zł z tłumaczeniem. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata zaliczki 100 zł.

Na sesję najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić „czytanie” z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Sesja trwa do 60 minut.

Zapisy u organizatora:
januszpietrzak2@gmail.com,
tel. 601 415 347