MĘSKI WARSZTAT "BĄDŹ AUTENTYCZNY" (Poziom 1)

divider-free-img.png

Informacje i Zapisy

początek: 30 marca 2023 (czwartek) ok. godz. 18:00,
zakończenie: 2 kwietnia 2023 (niedziela) ok godz. 15:00
miejsce: Ośrodek „ODDECHOWO” Borzymy, k. Warszawy

Równolegle z męskim warsztatem odbędzie się kobiecy warszat prowadzony przez dr Izabelę Kopaniszyn.  Kobiece i męskie warsztaty odbywają się w tym samym miejscu i czasie, chociaż obie grupy pracują oddzielnie według własnego programu. Tak więc zapraszamy kobiety, mężczyzn oraz pary.

Opłata za męski warsztat od osoby: 1555 zł. + koszty wyżywienia i noclegu.

ZNIŻKI DLA OSÓB Z OSOBAMI TOWARZYSZĄCYMI !!! Jeśli zgłaszasz się na warsztaty z partnerką jest dodatkowa zniżka 100 zł. od osoby za warsztat. Dodatkowo mamy promocję dla mężczyzn, jeśli zgłosisz się już teraz na poziom 2 męskiego warsztatu (normalnie cena warsztatu wynosi 1800 PLN), wówczas otrzymujesz dodatkową zniżkę w wysokości 300 zł. za oba warsztaty.

Opłata za pobyt i wyżywienie wegetariańskie rozliczane są oddzielnie. Całkowity koszt wynosi 270 zł/doba/osoba, czyli za cały pobyt 810 zł. Są 3 posiłki dziennie, a noclegi są w pokojach 3, 2 lub 1-osobowych w domkach 4 lub 5-osobowych (jest możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dopłatą 50 zł./doba) – śpimy 3 noce.

Rezerwacją miejsca na męski warsztat jest wpłata zadatku 300 zł. na konto organizatora, wpłacona w ciągu 14 dni od momentu zapisania się.

Konto organizatora: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak

Ważna informacja:
W przypadku gdy chcesz odstąpić od umowy, czyli zrezygnować z uczestnictwa w warsztacie, możesz to zrobić do 30 dni przed jego rozpoczęciem bezkosztowo. Po tym terminie rezygnacja z uczestnictwa w warsztacie wiąże się z koniecznością zapłaty odstępnego. Na odstępne zaliczona zostanie wpłacona rata- rezerwacja wraz z płatnością za warsztaty.

Ilość miejsc ograniczona.
Książka: „Żelazny Jan” – Robert Bly jest zalecaną lekturą przed warsztatem!
Masz pytania co do warsztatu? Z chęcią na nie odpowiemy: Janusz – tel. 601415347, email: januszpietrzak2@gmail.com

Męski warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego na polski!

CELE WARSZTATU:

Na tym warsztacie odnajdziesz swoje miejsce w świecie jako mężczyzna. Bez względu na to czy jesteś synem, ojcem, bratem czy dziadkiem zostaniesz przeprowadzony przez proces inicjacji wspierany przez męską energię innych uczestników. Oczyścisz swoje relacje z innymi członkami swojej rodziny oraz bardziej zrozumiesz siebie. Poznasz prawdziwą energię męską i zdziwisz się jak bardzo inna jest od tej, którą promują bohaterowie telewizji akcji i inni polityczni macho. Zrozumiesz jaki skarb w sobie posiadasz, dopiero gdy go odkryjesz i zaczniesz używać.

Ojciec to osoba, która zapewnia byt rodzinie, ale żeby to zrobić częściej go w domu nie ma niż jest. W naszych czasach coraz bardziej powszechne jest, że ojciec, np. po rozwodzie, nie mieszka z synem. Ma to ogromny wpływ na każdego członka rodziny. Dla dorastającego chłopca nieobecny albo odsunięty ojciec to jeden z głównych powodów, dla których w późniejszym życiu nie będzie potrafił zidentyfikować się z innymi mężczyznami psychicznie, biologicznie czy społecznie.

Rytuał inicjacji chłopców był przeprowadzany przez tysiące lat przez naszych przodków (w Polsce jego elementem były postrzyżyny). Zapis tych rytuałów inicjacyjnych w dalszym ciągu płynie w naszej krwi i przechowywany jest w DNA, które przecież odziedziczyliśmy po części od naszych męskich przodków. Współczesna cywilizacja nie daje miejsca takim czynnościom. Dla systemów politycznych najlepiej byłoby gdybyśmy byli bezpłciowi, ulegli i zawsze dali się zastraszyć. Dla systemów ekonomicznych też nie ważne jest czy mamy swoją tożsamość, bylebyśmy brali kredyty i kupowali stosy rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Kobiety chcą czułych, wrażliwych i delikatnych mężczyzn, a gdy już ich dostaną, po jakimś czasie okazuje się, ze coś jest nie tak i domagają się silnych, walecznych facetów z dłońmi drwala, a nie pianisty. W wyniku tego pomieszania mężczyźni często zamiast dojrzewać wybierają pozostanie dużym chłopcem.

Chłopiec, którego ojciec nie przeprowadził przez proces inicjacji, nie rozwija w sobie swoich prawdziwych męskich cech, a jedynie z desperacji wypacza to, co udało mu się podpatrzeć w telewizji lub przez brak swojej godności, używa przemocy i brutalności. Często jest też tak, że po odejściu lub zdystansowaniu się ojca, role wychowawcze przejmuje matka. Jej opieka i miłość są trudne do zastąpienia w wieku dziecięcym, ale już począwszy od młodzieńczości, matki nie są w stanie przekazać synowi tego, co będzie mu potrzebne do szczęśliwego życia w przyszłości. Syn wychowywany przez matkę przejmie jej żeńską energię, która, jeśli nie jest zintegrowana i pozbawiona ekwiwalentu męskiego, będzie skutkowała manipulacjami, brutalnością, podatnością na depresje i wieczną niedojrzałością.

Kluczowe jest też to, że najczęściej ojciec, który nie otrzymał męskiej wiedzy i wprowadzenia w dorosłe życie od swojego ojca, nie będzie w stanie przyuczyć do dorosłości swoich synów. O jakości liści drzewa w dużej mierze decydują bowiem korzenie, a naprawdę niewielu z nas miało tyle szczęścia, aby otrzymać prawdziwą ojcowską miłość, inicjację i błogosławieństwo na dorosłe życie. Pierwsze problemy wynikające z braku właściwej relacji z ojcem pojawiają się już po ukończeniu dwudziestego roku życia. To wtedy najczęściej odzywa się ukryta potrzeba inicjacji, a z powodu jej braku młodzi mężczyźni zaczynają popełniać błędy, maskować jej brak pracoholizmem, nałogami czy tkwieniem w nieudanych związkach. Swój szczytowy punkt osiągają między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Jeśli nie zostaną uzdrowione zawczasu, będą nabrzmiewać i kłaść się cieniem na całe późniejsze życie włączając w to zgorzkniałą starość.

PLAN WARSZTATU:

Dzień 1 – Zapoznajemy się ze sobą i zasadami warsztatu. Relaksujemy się przy muzyce i zaczynamy podróż do wewnątrz.

Dzień 2 – Odpuszczamy sobie nasze obecne, dorosłe życie. Badamy naszą relację z ojcem. Przeżywamy ponownie dzieciństwo i przywracamy nasze wspomnienia z tamtego okresu. Słuchamy doświadczeń, którymi dzielą się inni uczestnicy.

Dzień 3 – Pracujemy nad odpowiedzialnością i tożsamością. Każdy uczestnik wybiera męskie cechy, na których rozwijaniu chce się skupić. Wieczorem przeprowadzamy rytuał inicjacyjny. Nie ma on nic wspólnego z seksualnością, dotyczy natomiast uczuciowości i fizyczności dorosłego mężczyzny. Jest to wprowadzenie chłopca w świat mężczyzn.

Dzień 4 – Medytujemy według męskiej ścieżki. Uczymy się poczuć naszą siłę wewnątrz bez konieczności używania jej na otoczeniu. Dokonujemy praktycznego zobowiązania na życie i w ten sposób potwierdzamy swoją nową, męską tożsamość.

Zapisz się

divider-free-img.png

Formularz Zgłoszeniowy

MEDYTACJA Z TOMEM DE WINTER

Informacja i medytacja prowadzona przez Toma de Winter w poniedziałek 20 marca około godz. 19:30. 

Medytacja będzie prowadzona na żywo na Facebooku. Jedyne co musisz zrobić jeśli chcesz dołączyć do medytacji to wejdź na profil Toma na Facebooku w poniedziałek około 19:30, tutaj jest link do jego profilu.

Medytacja będzie nagrana i jest możliwość otrzymania nagrania z polskimi napisami dla zainteresowanych.
Koszt: Dobrowolny datek na nr konta: 20 1240 1330 1111 0000 2300 8696 (PEKAO SA) Janusz Pietrzak

ZGROMADZENIE ONLINE

Bezpłatne zgromadzenie online dla mężczyzn z Tomem de Winter i zespołem MW odbędzie się w poniedziałek 20 marca o godz. 21:00!
Temat spotkania: “Bieżące sprawy”.

Zarezerwuj sobie około 60 min – przygotuj sobie odpowiednie miejsce, byś w spokoju mógł skupić się na rozmowie.

Ważne: Spotkanie będzie tłumaczone z angielskiego na polski!

Zapisy u organizatora:
januszpietrzak2@gmail.com,
tel. 601 415 347

INDYWIDUALNE SESJE Z TOMEM

Opłata: 350 zł bez tłumaczenia (sesja może być po holendersku, angielsku, niemiecku), 450 zł z tłumaczeniem. Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe i wpłata zaliczki 100 zł.

Na sesję najlepiej przyjść z konkretnymi pytaniami, mogą one dotyczyć życia prywatnego, osobistego, finansowego, rozwoju osobistego i wszelkich spraw, z którym nie można sobie dać rady samemu. Tom ma wgląd energetyczny, ma także dostęp do Kroniki Akaszy i doradza, w którym kierunku iść. Może też zrobić „czytanie” z daty urodzenia tzn. jaki wpływ energetyczny mają na Ciebie Twoje imiona, nazwisko rodowe, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Sesja trwa do 60 minut.

Zapisy u organizatora:
januszpietrzak2@gmail.com,
tel. 601 415 347